Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Qingdao Bosay CNC Co. ,Ltd(Qingdao Bosai CNC Co. ,Ltd) Fabrika turu

CNC Router Makineniz malzeme gerçekten çok iyi ve iyi durumda. En iyi ur IoT uygulaması, satış sonrası sorunları çözmek için bize daha iyi ve daha hızlı yardımcı olabilir.

—— Schneider

Vay canına, bu makine şaşırtıcı, biz onu seviyoruz. U, IoT Uygulamalarının ilk kullanımıdır, satış sonrası basit ve hızlı hale gelir

—— Jack Lim

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Gönülden müşterilerimize ürün tasarımı, ürün kurulumu, ürün eğitimi, ürün bakımı vb. Müşterilerine lider teknoloji, kaliteli ve güvenilir ürünler ve eksiksiz teknoloji çözümleri sunmak, maksimum müşteri memnuniyeti peşinde koşmak bizim hizmet prensibimizdir.

 • OEM / ODM
  OEM hizmeti veriyor muyuz?
  Evet.
  Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bir kerede bizimle iletişime geçin.

  Ürünlerimiz nerede ihraç edilmektedir?
  BOSAY ağaç işleme makineleri, Avrupa, Rusya, Kanada, ABD, İspanya, Macaristan, Ukrayna, Bulgaristan, Türkiye, İran, BAE, İsrail, UZ, HZ, Moğolistan, Pakistan, Hindistan, Sri Lanka, Tayland gibi birçok ülke ve bölgeye ihraç edildi Vietnam, Kamboçya, Malezya, Endonezya, Filipinler, Japonya, Kore, Avustralya, Yeni Zelanda, Fiji, Bengal, Meksika, Peru, Arjantin, Brezilya, Mısır, Ekvador, Etiyopya, Sudan, S. Afrika, Nijerya, vb.

 • Ar-Ge
  Bu web sayfasına hoş geldiniz! BOSAY özel bir CNC kesme makinası, ahşap oyma makinesi, vakumlu laminasyon makinesi, Çin'de otomatik kenar bantlama makinesi üreticisidir. BOSAY ürünleri elektronik, elektrikli ev aletleri, mobilya, ahşap işleri, inşaat, dekorasyon endüstrisi vb.

  Şirketimiz deneyimli ve yetenekli yeteneklere sahip bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Bu çalışanların da yardımıyla, bu yıllarda inovasyon ve gelişmeyi sürdürebiliyoruz. Ayrıca, ahşap askı zımpara makinemizi, kenar bantlama makinemizi ve diğer ürünlerimizi geliştirmek için birçok uluslararası ileri üretim teknolojisini ve tesisini tanıtıyoruz. Öte yandan, üretim verimliliğinin artması ve üretim maliyetinin büyük ölçüde düşmesi için personelimize daha profesyonel olmaları için düzenli eğitimler veriyoruz.

  Güvenilir performans ve rekabetçi fiyatlar nedeniyle, BOSAY ağaç işleme makineleri, Avrupa, Rusya, Kanada, ABD, İspanya, Macaristan, Ukrayna, Bulgaristan, Türkiye, İran, BAE, İsrail, UZ, HZ, Moğolistan gibi birçok ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Pakistan, Hindistan, Sri Lanka, Tayland, Vietnam, Kamboçya, Malezya, Endonezya, Filipinler, Japonya, Kore, Avustralya, Yeni Zelanda, Fiji, Bengal, Meksika, Peru, Arjantin, Brezilya, Mısır, Ekvador, Etiyopya, Sudan, S. Afrika, Nijerya, vb.

İletişim bilgileri
Qingdao Bosay CNC Co. ,Ltd(Qingdao Bosai CNC Co. ,Ltd)

İlgili kişi: Ms. Sapphire

Tel: 15762256553

Faks: 86-532-8558-2222

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)